• DLOUHODOBÉ ZAJIŠTĚNÍ
  finančních potřeb

 • ŠANCE PRO PODNIKATELE
  bez prokazatelných příjmů

 • POMOC KLIENTŮM se
  záznamy v registrech

 • ZDRAVÉ ŘEŠENÍ pro
  rychlou finanční stabilizaci

 • KOMPLEXNÍ SERVIS
  poradenský i právní

 • PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP
  ke klientovi

Poskytujeme komplexní právní servis a zaručujeme rychlé poskytnutí půjčky. Půjčky poskytují naši profesionálně vyškolení pracovníci, pracující podle zákonných a etických norem.

Společnost ProCredia, a.s. poskytuje nebankovní půjčky po celém území České republiky. Základním principem fungování společnosti je seriózní přístup ke klientům. Smluvní podmínky všech nabízených produktů jsou snadno pochopitelné, přehledné a nezáludné.

Jsme vstřícní k nenadálým a nepředvídatelným skutečnostem v životě našich klientů a v případě problémů se splácením se u proaktivních a čestně jednajících klientů společně snažíme nalézt řešení.

Profesionální tým

Disponujeme profesionální sítí zaměstnanců, kteří s žadatelem podrobně projednají podmínky půjčky, prověří jeho schopnost splácet a v případě jejího schválení, zařídí převod finančních prostředků.

Posláním společnosti ProCredia, a.s. je aktivně řešit finanční potřeby klientů a nabídnout jim pomoc z dluhové pasti, do které se ne vždy vlastní vinou dostali. Nabízíme klientům druhou šanci ozdravit své finance a postupně je přivést ke standardním finančním produktům, které jsme mu, spolu s jeho zlepšující se finanční situací, připraveni postupně nabídnout a vyřešit tak jeho dlouhodobou potřebu financování.

Proč ProCredia?